INNE - FORUM

White Stripes i The Music w polsce

29 kwietnia 2005

The White Stripes i The Music w Gdyni


Znamy nazwy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w trakcie tegorocznej edycji festiwalu Heineken Open'er. Swój udział w imprezie potwierdziły właśnie grupy The White Stripes i The Music.

Duet z Detroit, który wyda wkrótce nową płytę "Get Behind Me Satan", oraz kwartet z Leeds dołączyli do już i tak imponującego zestawu gwiazd muzycznego święta w Gdyni. Dotychczas koncerty na tamtejszym Skwerze Kościuszki zapowiedzieli bowiem Fatboy Slim, Snoop Dogg oraz formacje Faithless i Underworld.

Podczas Heineken Open'er zagrają także młode polskie kapele. Swój talent zaprezentują finaliści konkursu "Ekspresowe otwarcie" - zespoły Hariasen, Less Is More, Lili Marlene i Rotofobia.

Przypomnijmy, że festiwal odbędzie się w tym roku w dniach 8-9 lipca. Portal Onet.pl jest patronem medialnym tej imprezy.

ooooooooooooo
  • "serio ? to bede musial te 10 kilometrow sie przejechac zeby to zobaczyc."Ja pierd... ja musze przejechać 600km i dla tego nie pojade...
    bla bla (2 maja 2005)
  • nie martw się, jak będę w kraju też sie pojawie
    fan old(c)hama (30 kwietnia 2005)
  • ciekawe ile osób przyjdzie na bonniego princea ...pewnie sam tam będę
    ja (30 kwietnia 2005)
  • fajnie w ogole. moge sie załozyc ze działa w polsce jakas specjalna komisja artystyczna ktorej powołaniem jest nie wpuszczac do kraju zespołów, ktorym zdarzają sie plyty powyżej 7.0. w ogole minta cos wysylala jakies reklamy ostatnio i na dole dopisek ze planują koncerty Liars, bonnie prince billy i enona. jeszcze raz? spoko. ciekawe czy billy zaspiewa ta piosenke o ktorej mysle.
    szatow (29 kwietnia 2005)
  • serio ? to bede musial te 10 kilometrow sie przejechac zeby to zobaczyc.
    gregori (29 kwietnia 2005)
  • super nareszcie robi sie u nas normalnie,miejmy nadzieje,że frekwencja dopisze!
    Borg (29 kwietnia 2005)
  • ale i tak nie wiem czemu niemcy moga miec hurricane, southside , rocka am ring i wogole regularne gigi najwiekszych a u nas troche przypadkowa zbieranina.lily marlene sie przynajmniej podjaraja. no ale fajnie, fajnie.
    dolores haze (29 kwietnia 2005)
  • hariasen?
    bo (29 kwietnia 2005)
  • Ciesze sie. Może jednak coś w Polsce zaczyna sie ruszać z festiwalami... Fatboy Slim, Snoop Dog, Faithless, White Stripes, Music... - wykonawcy uznani i rozpoznawani na swiecie. mam na dzieje ze za rok będzie jeszcze lepiej! (tak że w koncu będe mogl jechać -- co nie zmienia faktu ze jest dobrze - skoro są ci to mogą być inni)
    Mecenas X (29 kwietnia 2005)
BIEŻĄCE
Ekstrakt #8 (2025)
Ekstrakt #7 (OPN: Tranquilizer)