INNE - FORUM

forum umrło ale już raczej nie zmartwychwstanie

19 kwietnia 2014

Wesołej Wielkanocy

s g
  • forum Porcys >>>>> polskie czany
    Szop (17 czerwca 2014)
  • oj, Tori też miała dobre albumy czy piosenki - choćby Winter, Precious things, Crucify, A Sorta`s faitytale...
    camel (27 maja 2014)
  • ostatnie czyli które? White Chalk być moze było słabe , ale LES na pewno nie nagrałaby Tori. Nie ten poziom
    ^^ (27 maja 2014)
  • Ostatnie płyty PJ to poziom Tori Amos przecież.
    ... (27 maja 2014)
  • "Dorys Bejnarowicz" - oryginalne!
    i nieprzeciętnie jajcarskie na dodatek (27 maja 2014)
  • Nudna to jest Tori Amos, PJ Harvey jest zajebista. Dorys Bejnarowicz i koledzy z porcysa zrobili PJ czarny PR w Polsce.
    muchy miały zbawić polska muzykę (27 maja 2014)
  • Nudna PJ Harvey której nudne płyty dostają 8 i 9
    "welcome to screenagers" (26 maja 2014)
  • Nie słyszałem całej płyty, ale single mi się podobały, więc wydaje mi się, że cały album zasługiwał na więcej niż cztery... z wieloma ocenami na porcysie się nie zgadzam, co nie zmienia faktu że (prawie?) zawsze umieją dobrze uzasadnić notę która wystawiają :)
    camel (26 maja 2014)
  • camel-z 4 dla pj harvey tez sie zgadzasz? typowy procysiak!
    s g (26 maja 2014)
  • Rozruszajmy ;) akurat co do Britney to z porcysowa opinia o Femme Fatale się zgadzam, bo to świetny album. Co do Screenow - generalnie ich rekapitulacje są ok, pamiętam jeszcze te o Kate Bush.. choć tak jak pisałem ich bieżące recenzje najczęściej do mnie nie trafiają.
    camel (26 maja 2014)
  • Screenagers miał na przestrzeni kilku ostatnich lat zdecydowanie mniej strzałów w kolano niż Porcys. Na Screenagers nie widziałem kwiatków pokroju niska ocena dla Let England Shake, czy wysoka ocena dla wypocin pani Britney. Screenagers generalnie nie propsuje gówien. No i maja czytelników, porcys już chyba nie ma :)
    sugar hiccup (26 maja 2014)
  • @screenagers Ej, ale rekapitulacja Madness była fajna.
    M (26 maja 2014)
  • rozruszajmy to cholerne forum :)!
    sugar hiccup (26 maja 2014)
  • no niestety, sreenegersi rzadko mają jakieś naprawdę dobre teksty - wyjątki to dla mnie podsumowanie polskiej muzyki, rekapitulacja jamiroquaia czy maanamu plus baardzo dawno recka 'pana planety' ścianki.
    camel (25 maja 2014)
  • niech w takim wypadku nie patrzy na oceny, a lekturę ograniczy jedynie do recenzji płyty. Z tym też jest problem bo te teksty są po prostu nudne.
    ... (25 maja 2014)
  • Screenagers ma po prostu strasznie słabą ekipę. Poza tym faktycznie patrząc od grudnia to dosłownie co drugi album dostaje 8 albo więcej (sprawdziłem)
    awesome ninja (25 maja 2014)
  • To, że na screenagers "co druga płyta ma 8.0" to po pierwsze nieprawda, a po drugie jakaś dziecinada, bo nawet jeśli by tak było, to jeśli recenzent potrafi to w sposób przekonywujący uargumentować, to nie widzę w tym żadnego problemu. Chyba, że według tego pana jakość portalu muzycznego ocenia się na podstawie surowości ocen recenzentów - skoro ma on z tym taki problem, niech w takim wypadku nie patrzy na oceny, a lekturę ograniczy jedynie do recenzji płyty.
    tylko_chojniczanka_chojnice (25 maja 2014)
  • >–J, 22/5/2014 18:54 proza zycia, man.. ziomki, ktorzy to ciagneli i nadawali tempo podorastali. wiesz, kredyt w chf, itp. >–Twój Stary, 18/5/2014 23:26 podziwiam zapal, serio. i chyba nawet trzymam kciuki za ambicje. ale cos mi sie wydaje, ze misja niemozliwa..
    gordon (22 maja 2014)
  • zawsze wolałem porcysa.
    camel (22 maja 2014)
  • Trzeba dziękować i być wdzięcznym że w ogóle coś się pojawia. A Screenagers są nudni, co druga płyta 8.0 lol
    i chuj (22 maja 2014)
  • A jak myślicie, dlaczego sam Porcys stracił rozpęd, rozmach i zapał? Odwiedzam go codziennie, ale ile można czekać na nowe recenzje, zajawki itp? Szkoda, bo idea jest super, a jej realizacja zawsze była prze-kozacka. Skąd więc taki stan rzeczy, skoro takie Screenagers jest ciągle na bieżąco? Ściepę jakąś trza zrobić czy co?
    J (22 maja 2014)
  • i ja, i ja ;)
    camel (18 maja 2014)
  • Ja bym jednak jeszcze powalczył o forum
    Twój Stary (18 maja 2014)
  • srym! wypad z tymi gwiazdkami cieciu!
    rateyourskarpety (18 maja 2014)
  • RYM?
    dziś pytanie, dziś odpowiedź (12 maja 2014)
  • Jako że porcys umarlo i juz nie powstanie, to gdzie sie teraz przeniesc. marzy mi sie serwis gdzie sa polecane nowe i stare rzeczy.
    kogut (12 maja 2014)
  • no siema
    jezus (6 maja 2014)
  • https://www.facebook.com/groups/forumporcys
    JAK FENIKS (17 czerwca 2006)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)