INNE - FORUM

Podsumowanie 2013

14 stycznia 2014

Gwoli ścisłości:

Piszecie:
Slalom, Slalom
Typy z Lado stwierdzili, że w składzie Tyciński, Weber i Zemler pójdą w slalom i zagrają muzykę hawajską pomieszaną z elementami samplowania. Efekt jest mega intrygujący, ale chyba zaginął trochę przez wydanie w tym samym czasie popularnej w środowisku Wovoki.

Litości, Wovoka wyszła latem, Slalom dopiero co, a fizycznie to chyba nawet płyta nie jest dostępna jeszcze...

wawrzyniec
  • a chciałem sobie offline posluchac btw spotify ogarnia całą listę, łącznie z polskimi rzeczami typu rycerzyki?
    up (30 stycznia 2014)
  • a po co ci to, jak jest spotify?
    wkurwiony (30 stycznia 2014)
  • robił ktoś sobie paczkę mp3 rekomendacji i 20 singli?
    co prawda wątpię, ale a nuż ktoś się podzieli (30 stycznia 2014)
  • ToMoRRow's Harvest
    co wy z tym macie? (21 stycznia 2014)
  • przypominam, że jeśli ktoś chce sobie stworzyć playlistę spotify z indywidualnych rankingów płytowych/singlowych, to: http://myliszsie.pl
    17 (21 stycznia 2014)
  • podsumowanie screenagers to jakieś odwrócone podsumowanie The Quietus. Wspólny mianownik to Kanye West, wszędzie gdzieś w podobnym miejscu. Och, nie wiem - natknął się ktoś na Maseckiego?
    indyjska_bajka (19 stycznia 2014)
  • Chance the Rapper mógłby być zamiast Joey Bada$$
    GM (19 stycznia 2014)
  • Brakuje mi Forest Swords i Holdena, ale to w sumie na tyle dobry rok, że top 40 mogli zrobić. Propsy za Kitty - mój album, czy tam epka, roku (btw w ramach korekty chciałbym zauważyć, że nie jest już ruda). Z listy na p4k jeszcze się nie otrząsnąłem.
    M (19 stycznia 2014)
  • zeszłoroczne The Knife zbyt odważne dla poptymistów, to było do przewidzenia.
    czuję brak (19 stycznia 2014)
  • zeszłoroczne The Knife zbyt odważne dla poptymistów, to było do przewidzenia.
    czuję brak (19 stycznia 2014)
  • na jednej i drugiej fajne rzeczy ale z racji tego, że rok obfitował w swietne plyty, to brakuje tutaj kilu ciekawych pozycji np. deafheaven ale mimo wszystko lista singli porcys>lista albumow porcys=lista albumów screenagers>lista singli screenagers
    obiektywny hipster (18 stycznia 2014)
  • też tak uważam. jak wrażenia porcysiaki? lista porcys czy lista screenagers? a może jednak p4k, bo nie ma to jak vampire weekend?
    e (18 stycznia 2014)
  • chyba jestem jedyną osobą na świecie, która uważa, że Nowy Utwór>Stany
    hipster (17 stycznia 2014)
  • Slalom można kupować od listopada. Mój błąd - dostałem obie płyty w tym samym momencie, w podobnym czasie Slalom i Wovoka grali w Łodzi, na Wovoce był tłum, a na Slalomie nie. Mogłem grać obie rzeczy w radiu, więc miałem wrażenie, że już po premierze. :)
    Rysiek (15 stycznia 2014)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)