INNE - FORUM

kto znany umrze w 2014?

8 grudnia 2013

- sean connery
- george bush senior
- kot buła

rip paul walker
  • nie, po prostu nie rozumiem jak można usprawiedliwiać jaruzelskiego. szkoda mi tracić energii na taką dyskusję..
    camel (2 czerwca 2014)
  • erystyk, 31/5/2014 21:47 Masz rację, system opresji podatkowej działa aż nadto dobrze, także skarbówka działa diablo skutecznie. I co, czy tak lepiej? Rozumiem, że Ty znasz się na polskim systemie sądowniczym, bo jesteś specjalistą w dziedzinie? Może ja doprecyzuję: ludzie na ogół są wielowymiarowi i często wymykają się łatwym podziałom, klasyfikacjom. Natomiast instytucje państwowe to inna para kaloszy i podlegają ocenie użytkowników tychże. Nie ma tu sprzeczności. Widzę, że kolega camel już się wyczerpał.
    paj (2 czerwca 2014)
  • <kurczę, sorry za ten potrójny komunikat to było niezamierzone>
    indyjska_bajka (31 maja 2014)
  • ejjjjj, ale moja wypowiedź nie była jakaś pejoratywna, tam w ogóle nie było żadnej oceny -.- tak bardzo potrzebujesz się o tym wypisać, że aż sobie wymyślasz posty. Czasami jak nie wyczerpie tematu to muszę do niego wrócić w najmniej odpowiednim momencie.
    indyjska_bajka (31 maja 2014)
  • ejjjjj, ale moja wypowiedź nie była jakaś pejoratywna, tam w ogóle nie było żadnej oceny -.- tak bardzo potrzebujesz się o tym wypisać, że aż sobie wymyślasz posty. Czasami jak nie wyczerpie tematu to muszę do niego wrócić w najmniej odpowiednim momencie.
    indyjska_bajka (31 maja 2014)
  • ejjjjj, ale moja wypowiedź nie była jakaś pejoratywna, tam w ogóle nie było żadnej oceny -.- tak bardzo potrzebujesz się o tym wypisać, że aż sobie wymyślasz posty. Czasami jak nie wyczerpie tematu to muszę do niego wrócić w najmniej odpowiednim momencie.
    indyjska_bajka (31 maja 2014)
  • ''Nikt, nawet on, nie jest tak zupełnie jednowymiarowy, a świat czarno-biały.'' ''Skurwienie systemu sądowego to zaledwie czubek góry lodowej. '' Zdecyduj się- albo wielowymiarowość i unikanie czarno-białych podziałów, albo pisanie o 'skurwieniu' instytucji, którą zapewne znasz tylko z prasowych nagłówków.
    erystyk (31 maja 2014)
  • Ja, mhm.
    camel (31 maja 2014)
  • Ratunku, wy to się miotacie od ściany do ściany. Albo obrzucanie błotem albo beatyfikacja danego osobnika. Mówię tylko, że macie za mało między uszami, żeby w sposób wiarygodny wypowiadać się o Jaruzelskim. Nikt, nawet on, nie jest tak zupełnie jednowymiarowy, a świat czarno-biały. Zastanówcie się lepiej, dlaczego w tej niby wolnej Polsce nie udało się go skazać prawomocnym wyrokiem sądu? Skurwienie systemu sądowego to zaledwie czubek góry lodowej.
    paj (31 maja 2014)
  • no tak powinniśmy na poważnie rozważyć: żałoba narodowa/Wawel/świecki/nieświecki. Jezu wyluzuj paj.
    indyjska_bajka (27 maja 2014)
  • –coś, 27/5/2014 12:42 Ja tam wolę tego który zmarł, od tego który dostał się do europarlamentu.
    lazein (27 maja 2014)
  • w sumie to rzeczywiście nie wiem jak tu się cieszyć, bo przecież powinien w więzieniu
    coś (27 maja 2014)
  • http://issuu.com/ksiegajaruzelskiego/docs/ksi__ga_gp_final rzeczywiście nie wiem jak tu się cieszyć
    analogi do niepamiętania II WŚ nawet nie chce mi się pisać (27 maja 2014)
  • a to nie to samo? serio, dlaczego mam żałować jaruzelskiego? gościu żył 91 lat, ile miał żyć jeszcze?
    camel (26 maja 2014)
  • I prostakiem.
    ... (26 maja 2014)
  • trudno, widać jestem chamem.
    camel (26 maja 2014)
  • To ostatnie to już było skandaliczne chamstwo. A ty kiedy umrzesz, bo może też ktoś na to czeka? Ja pierdolę, ogarnij się, człowieku! Dzieci wypowiadają się na temat komuny, którą znają jedynie z propagandy reżimowej telewizji tvn i polsat.
    paj (26 maja 2014)
  • jaruzelski. w końcu!
    camel (25 maja 2014)
  • PKS -.-
    indyjska_bajka (25 maja 2014)
  • dj rashad...
    ;/ (27 kwietnia 2014)
  • trynkiewicz
    mariusz (10 lutego 2014)
  • http://www.youtube.com/watch?v=u120Qzi2SDA
    324432423 (7 lutego 2014)
  • chyba niestety Irena Szewińska
    oscar (7 lutego 2014)
  • –no kto?, 3/2/2014 06:48 mialem to samo, na poczatku myslalem, ze chodzi o jakiegos polityka.
    em c (7 lutego 2014)
  • Stephen Hawking
    zobaczycie (5 lutego 2014)
  • http://waterfordwhispersnews.com/2014/02/02/charlie-sheen-found-alive-in-his-new-york-apartment-aged-48/
    Agent Tnega (3 lutego 2014)
  • –no kto?, 3/2/2014 06:48 Zagrał m.in. Golluma w "Lolicie" Spielberga.
    japa (3 lutego 2014)
  • –no kto?, 3/2/2014 06:48 umrzyj
    krzesło (3 lutego 2014)
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Philip_Seymour_Hoffman#Film_and_television
    do oglądania, nieuku (3 lutego 2014)
  • kto to kurwa jest? pierwszy raz słyszę o facecie, a nagle połowa znajomych go opłakuje.
    no kto? (3 lutego 2014)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)