INNE - PORCAST

Renton
"Walk Aside (Spox Remix)"

"Nowa jest jeszcze lepsza […]", " jakoś tak się złożyło". "Nagle okazało się, że wielu młodych ludzi nie wychwyci "dysonansu" między chodzeniem w trampkach Converse'a (…) a katowaniem nieszczęsnego Timbalanda (…) tym niemniej […]" (nawet) "indie- (…) pies" […]potrafi w miarę celnie odczytać, (że) "mistrz syntezatorów i gramofonów, producent, kompozytor […] prowadzi do zmiany kod(u) kulturowy(ego) […]". "[…] dzieją się tutaj niewiarygodne rzeczy" a "stąd już tylko krok do dygresji […]"


(nie ma środka) "Tu z kolei ukłony dla Spoxa." Nie gra gitara, lecz jako że "Spox remix […]sygnalizuje, że jest spoko. I serio, albowiem dostajemy fenomenalny remix, który w niczym nie ustępuje oryginałowi". Halicki nazbyt eufemistyczny, zresztą nie ma środka. Nie ma Aside Kolektywu. Koniec.


[…]"wkrada się nowa jakość"[…], "żeby powiedzieć wam, że wszystko wskazuje na to, iż to jeden z tych (…) młodych […]" "(tak tak, to wszystko Spox)", "[…]który ma szanse generować wartość dodatnią niezależnie od kaprysów (…) składanek Offensywy. Dla podpowiedzi powiem, że słowem kluczowym jest tu […]" "poparty właściwymi samplami" "progres […]". "Niezależnie od poziomu materiału, (…) gra (nie) toczy się o to żeby zaskoczyć, (…) zostać zaskoczonym" ale "sobie nawet potańczyć".

posłuchaj »

Jan Błaszczak    
28 kwietnia 2009
BIEŻĄCE
Rekapitulacja 2019: R.I.P.
10 najlepszych płyt 2019