PLAYLIST

MillionYoung
"Cynthia"

7.0

BD: Bit jak z "Running Up That Hill" = pierwszy plus. Klawiszowa pianka po wierzchu = drugi plus. Z początku wydaje się, że wokal lekko odstaje, ale paradoksalnie to właśnie lekko rozedrgany, niepewny wyjec a la Lennox przykuwa uwagę za drugim, trzecim słuchaniem.

ŁŁ: Nie będę robił scen. Cały ten hypnagogic to wiadomo że to moja drużyna, może nawet za bardzo, a tu jeszcze inspiracje kolesia rozciągają się ku formie mniej rozmydlonej, więc ja w ogóle jestem na nie. A w ogóle wiecie, "lucid dreams" to jest fajna sprawa, poczytajcie trochę.

JM: Ani to zamglone, ani odstawione jak na sylwestra, brakuje momentów zajebistych jak i nieciekawych. O miłości... Dobre.

PM:


Największe i najstarsze polskie planetarium powstało w 1955 roku dla uczczenia pamięci wielkiego polskiego astronoma, Mikołaja Kopernika. Zostało wyposażone w aparaturę projekcyjną, umieszczoną pod 23-metrową kopułą stanowiącą ekran sztucznego nieba. Widownia mieści jednocześnie prawie 400 osób. Obserwatorium astronomiczne wyposażone jest w największy w Polsce refraktor o średnicy 30cm. W pogodne wieczory obserwatorium zaprasza do obserwacji nieba z maksymalnie 750x powiększeniem.

Strona internetowa obserwatorium – PiOAŚ – Chorzów – Polska

posłuchaj »

Jędrzej Michalak     Łukasz Łachecki     Patryk Mrozek     Borys Dejnarowicz    
18 listopada 2009
BIEŻĄCE
Rekapitulacja 2018: Azja
Rekapitulacja 2018: Indie