PLAYLIST

HyunA
"Bubble Pop"

6.5

KM: Ha, ile to już słyszeliśmy podobnych młodzieżowych szlagierów? No, może tak porywających i rozkosznych nie było przesadnie dużo, ale mimo wszystko "Bubble Pop!" z samego początku nie zaskakuje. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie, gdy mała pokazuje majtki. Miało nie być seksistowsko (bo seksizm jest zaściankowy), ale gdyby powiedziała, że chce teraz Twojego ciała, miałbyś jej to za złe? No, sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ja czuję się zafascynowany.

KFB: Jak już redaktor Michalak wywołał ten temat, to faktycznie, trzeba przyznać, że Hyuna to "niezła kuna". Fajne kocie ruchy tu prezentuje, zresztą pod samym względem aparycji bije na głowę chyba całą resztę przedstawicielek j-popu i k-popu razem wziętych. A sama piosenka? Przyjemna niezmiernie, trąci ździebko Ramoną Rey, ale czar pryska, gdy pojawia się ten syfny mostek, który ciężko nazwać "trzymaniem ręki na pulsie w temacie dubstepu". Nie zmienia to faktu, że w najbliższej przyszłości chętnie na nią jeszcze popatrzę.

MH:RG: Bubble-k-pop-niespodzianka trochę wciąga, trochę nie, no ale mnie syfne wobble w mostkach jarają właśnie bardziej niż reszta utworu. Nie wiem, może to kwestia tego, że reszta singla Hyuny to mocne standardy tego gatunku, którym trudno się zajarać, jeśli trochę się już słyszało. No i kocie ruchy, ogromny plus!

Krzysztof Michalak     Kacper Bartosiak     Michał Hantke     Ryszard Gawroński    
20 sierpnia 2011
BIEŻĄCE
Zbigniew Stonoga"Uśmiechnij Się"
Young ThugThe Best Of Young Thug Leaks 2019