Robert Lewandowski producentem wykonawczym nowej płyty Donatana

10 listopada 2017

Najważniejszy polski sportowiec i jeden z największych symboli narodowych od czasów zakończenia pontyfikatu Jana Pawła II, Robert Lewandowski, korzystając ze swojego gwiazdorskiego statusu postanowił rozszerzyć swoją dotychczasową działalność o całkowicie nowe hobby – tym razem, ku zaskoczeniu niemal wszystkich, wchodząc w rolę producenta wykonawczego nowej płyty Donatana. O całym przedsięwzięciu wypowiedział się dyrektor od PR-u Roberta, Jakub Zajdel:

"Wspólny projekt z Donatanem jest niczym innym jak inicjatywą twórczą obu Panów wywołaną zamiłowaniem do muzyki, która w przypadku obu odgrywa ważną rolę w życiu. Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków, a także ich dalszą promocją. Mimo sporej zajętości Roberta Lewandowskiego jest on bardzo zaangażowany we wszelkie działania związane z powstawaniem tego materiału".

W eklektycznym projekcie ma wziąć udział wielu wykonawców, którzy na co dzień poruszają się w różnorodnych muzycznych klimatach. Na efekt współpracy Lewego i Donatana nie będziemy musieli długo czekać, bowiem już pod koniec listopada powinien ukazać się pierwszy promocyjny numer z, jak sami to ujmują, "jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich wokalistek" (bukmacherzy już szaleją). To, co Robert zrobił dla polskiej piłki, mówi samo za siebie i jako że mamy do czynienia z kimś o statusie bohatera narodowego, nie pozostaje nam nic innego, jak spróbować go zrozumieć oraz życzyć mu jak największych sukcesów na nowej drodze życia.

Michał Kołaczyk    
BIEŻĄCE
AlaZaStary"Nie Otwieraj Powiek"
Johnny JewelDigital Rain