Robert Lewandowski producentem wykonawczym nowej płyty Donatana

10 listopada 2017

Najważniejszy polski sportowiec i jeden z największych symboli narodowych od czasów zakończenia pontyfikatu Jana Pawła II, Robert Lewandowski, korzystając ze swojego gwiazdorskiego statusu postanowił rozszerzyć swoją dotychczasową działalność o całkowicie nowe hobby – tym razem, ku zaskoczeniu niemal wszystkich, wchodząc w rolę producenta wykonawczego nowej płyty Donatana. O całym przedsięwzięciu wypowiedział się dyrektor od PR-u Roberta, Jakub Zajdel:

"Wspólny projekt z Donatanem jest niczym innym jak inicjatywą twórczą obu Panów wywołaną zamiłowaniem do muzyki, która w przypadku obu odgrywa ważną rolę w życiu. Funkcja Roberta w projekcie nie polega na finansowaniu przedsięwzięcia lecz na czynnym udziale w jego realizacji. Funkcja producenta wykonawczego obejmuje całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków, a także ich dalszą promocją. Mimo sporej zajętości Roberta Lewandowskiego jest on bardzo zaangażowany we wszelkie działania związane z powstawaniem tego materiału".

W eklektycznym projekcie ma wziąć udział wielu wykonawców, którzy na co dzień poruszają się w różnorodnych muzycznych klimatach. Na efekt współpracy Lewego i Donatana nie będziemy musieli długo czekać, bowiem już pod koniec listopada powinien ukazać się pierwszy promocyjny numer z, jak sami to ujmują, "jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich wokalistek" (bukmacherzy już szaleją). To, co Robert zrobił dla polskiej piłki, mówi samo za siebie i jako że mamy do czynienia z kimś o statusie bohatera narodowego, nie pozostaje nam nic innego, jak spróbować go zrozumieć oraz życzyć mu jak największych sukcesów na nowej drodze życia.

Michał Kołaczyk    
BIEŻĄCE
Todd Edwards"You're Sorry"
Panda BearBuoys