Lider Sumptuastic ranny w wybuchu

7 grudnia 2016

Jeszcze nie opadł kurz po przegranej Popka, nadal nie umilkły echa po wyborze Wojciecha Łuszczykiewicza na jurora w Idolu, a tu kolejna bomba: Andrzejowi Januszowi, liderowi pop-rockowej formacji Sumptuastic, znanej między innymi z eksplozywnego hitu "Za Jeden Uśmiech Twój", najwidoczniej robota pali się w rękach! W godzinach porannych czwartego grudnia 36-letni wokalista został ranny w wyniku wybuchu nieznanej substancji w swoim garażu. Zdumiewa fakt, że to sam poszkodowany jest autorem wyżej wspomnianego materiału wybuchowego. Jeżeli dodamy, że policja odkryła symbole Obozu Narodowo-Radykalnego widniejące na ścianach w piwnicy Andrzeja Janusza, to otrzymamy doprawdy wybuchową mieszankę.

Uznany tekściarz tłumaczył po fakcie, że chciał jedynie pokazać chrześniakowi, jak strzela się z saletry. Cóż, wystarczy przypomnieć sobie perypetie Kaczora Donalda, który pomagał siostrzeńcom w zdobyciu oznak skauta, by wiedzieć, że to niezbyt dobry pomysł. Niemniej szanujemy przekazywanie młodzieży dobrych wzorców.

Jak twierdzi na stronie macierzystego zespołu: "z natury jestem niepoprawnym romantykiem, niestety w dzisiejszym brudnym świecie to nie pomaga". Wygląda na to, że Pan Andrzej postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Trzymamy kciuki, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, ale mimochodem przypominamy, że za wytwarzanie substancji wybuchowych bez pozwolenia grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat (Art. 171. § 1. kk).

Paweł Wycisło    
BIEŻĄCE
Lista przebojów Carpigiani: Notowanie #19
TinasheJoyride