INNE - FORUM

najbardziej podkurwiający tekst jaki może znaleźć sie w recenzji albumu muzycznego

18 marca 2006

ja wymiękam przy "aranżacyjnych smaczkach"

ryba
  • wszystkie anglojezyczne nalecialosci + to co powyzej j napisal + sciana dzwieku + klimat + nie pamietam teraz, ale jest troche takich zwrotow ze sie rzygac chce
    laska (12 czerwca 2006)
  • *To była przez kilka tygodni numer jeden na Wyspach*, hyhy...
    j (11 czerwca 2006)
  • To ten Cichoński, co kiedyś w Trójkowym Ekspresie, pod nieobecność Kostrzewy, zapodawał Virgin i mówił, że to taka fajna alternatywna kapela.
    mszt (11 czerwca 2006)
  • ja wymiękłem przy tej recenzji ostatnio: http://cgm.pl/recenzje/wyswietl.php?O_RECENZJA=2051442&PHPSESSID=cc4318dc31b913f5c661ba53aef248e7wręcz mnie zmiażdżyła (chyba że to na żarty?)
    łh (11 czerwca 2006)
  • "na nich zawsze można liczyć..."a najbardziej mnie śmieszy np. w Teraz Rocku,że zespół wydał 1 płytę,dostał 4/5,potem drugą(także ocena 4/5),a w trzeciej,która została oceniona 4/5 czytamy "najlepsza płyta tego zespołu"...Czy to też nie jest zabawne/żenujące?
    kacperski (4 czerwca 2006)
  • właśnie czytałem recke w której znalazł się emot. i to chyba deklasuje jak dla mnie wszystkie inne "teksty".no kurwa, emot?
    Low (4 czerwca 2006)
  • " średnio entuzjastycznie"
    radeq (4 czerwca 2006)
  • "...nowe nagranie ze stajni..." O_o
    i c888 (4 czerwca 2006)
  • Pierwsza z brzegu nie jest na chybił-trafił.
    es (4 czerwca 2006)
  • otwieram na chybil-trafil pierwsza z brzegu recke porcysa."smyrające po małżowinach szurania perkusji"noo, kurwa, rzeczywiscie stan irytacji to umiecie wzbudzac.
    kokokoko (4 czerwca 2006)
  • Słowo - dziwoląg - "sofomor". Nic głupszego nie znam.
    Przemek (4 czerwca 2006)
  • o kurwa, nowe t.love, dzisiaj w media markt puszczali, jaka kifoza. szybko drapłem co miałem kupic i uciekłem w strone kas.
    Low (24 marca 2006)
  • "ale czy tlove naprawde nienawidza rock n'rolla?"
    z (24 marca 2006)
  • "chlopaki daja czadu"
    obrzyg (23 marca 2006)
  • "mało odkrywcze"
    xiu xiu (23 marca 2006)
  • A podkurwiają. To jest jakiś styl pensjonarski.Z innych beczek:"ostre, gitarowe riffy""Bono i spółka"
    koniu (22 marca 2006)
  • Zresztą, ej, koniu tylko napisał, że podkurwiają go teksty tego typu. Mnie w sumie też.
    bleble (22 marca 2006)
  • Ale on ironizował.
    bleble (22 marca 2006)
  • next one, lol
    kara (22 marca 2006)
  • "Harmonia przeplata się z chaosem, piękno z gitarowym brudem, cisza i spokój z hałasem i wrzaskiem. Niesamowity efekt. Po prostu porażający." - kilka linijek wyżej = "(...)Penetratorów ambitnych, nieprzewidywalnych, wybitnych, genialnych, zafascynowanych procesem tworzenia sztuki, wkraczaniem na tereny dotychczas ludzkim rozumem nietknięte(...)" - porcys, dział recenzje---------P.S. Ani pierwszy ani drugi autor ameryki nie odkrył. Ani pierwszy ani drugi tekst nie jest jakimś słownym guru.Natomiast i pierwszy i drugi jest zdaniem poprawnie złożonym oraz subiektywnym odczuciem osoby opisującej. Takie analogie można stosować również do innych opisów i nie wiem dlaczego recenzanci z tego serwisu mieliby być lepsi - "Co innego PORCYS!!!" - a porcys to niby co?... Bóg niezależności? Ot czepiactwo i cwaniactwo zwykłe i tyle. Ten temat na forum jest beznadziejny i nie wiem po co ktoś go tu umieścił. Brak wam szacunku do muzyki i do słuchacza - SUBIEKTYWNEGO odbiorcy, nawet tego z niższej półki, nawet tego co mówi tylko "fajnie" albo "zajebiście". Wszak każdy ma prawo do wyrażania swoich uczuć w sposób indywidualny. Poza tym jak na serwis niezależny, traktujący o uczuciach głębszych związanymi z muzyką za dużo tutaj wulgaryzmów, które chwilami przysłaniają wartość tego o czym tutaj się mówi.Mnie to śmieszy... i swój wpis na forum oddam w jakimś mądrzejszym kontekście.>>>
    krzychu (22 marca 2006)
  • Hm....ale ja ironizowalem :)
    Sycrop (22 marca 2006)
  • (no)
    bleble (22 marca 2006)
  • "koniu, takie jak tu: http://screenagers.pl/index.php?service=albums&action=show&id=19?"No te faktycznie sa mniej wysublimowane i mniej fachowe po prostu. Głusi dyletanci :):):)Co innego PORCYS!!!
    Sycrop (22 marca 2006)
  • "...gitarzysta po raz kolejny udawadnia, że wciąż drzemie w nim ogromny potencjał, co znalazło odbicie w kompozycjach z nowej płyty."śmieszą mnie też natchnione recki płyt rocka progresywnego..
    Onion Tears (22 marca 2006)
  • koniu, takie jak tu: http://screenagers.pl/index.php?service=albums&action=show&id=19?
    bleble (22 marca 2006)
  • "5 pierdolonych gwaizdek" ;)))
    daras (20 marca 2006)
  • "...mniej udane fragmenty, ocierające się wręcz o pop"
    borys d (19 marca 2006)
  • "Fani zespołu nie będą zaskoczeni".
    . (19 marca 2006)
  • "Nowy album utrzymuje poziom poprzedniego"
    mailman (19 marca 2006)
  • pokazali rockowy pazur
    lolipop (19 marca 2006)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)