INNE - FORUM

piosenki stadionowe

12 czerwca 2006

dawajcie najlepsze...

ja kiedyś słyszałem jak ruch chorzów śpiewał:

"wisła z krakowa
to mojej dupy połowa..."


bez urazy wiślacy;)

Mietła
  • Kibole Legii śpiewający "Legiaaaa, Legia War-szawa!" na melodię "Go West" Pet Shop Boys. To by nadawała się też do największych loli.
    japa (14 września 2013)
  • pewnie było, ale kiedyś kibice Ruchu Chorzów, w okolicach centrum tego miasta krzyczeli "Mamy tradycję, jebać policję". Nie wiem czemu, ale rozbawiło mnie to wtedy...
    camel (26 sierpnia 2012)
  • Jot Jot Jot KA KA JAGIELONIA KURWA! jaga śledzie, chujem jedzie.. Płynie Narew płynie po polskiej krainie, po polskiej krainie, a dopóki płynie Łomża nie zaginie, a dopóki płynie Łomża nie zaginie. Łomża, Łomża, Łomża, piękna okolica, piękna okolica, gdyby nie ta kurwa (czasem śpiewa się białystok) byłaby stolica, gdyby nie ta kurwa byłaby stolica. O mój ŁKSie nie zdradzę Cię, o mój ŁKSie nie zdradzę Cię, inni Cię zdradzili jagę polubili, ale ja nie. Inni Cię zdradzili jagę polubili, ale ja nie. A gdy ktoś mi powie łomżyński psie, a gdy ktoś mi powie łomżyński psie, pół litra wypiję, mordę mu obiję, niech pierdoli się, pół litra wypije morde mu obiję niech pierdoli się. Cała Polska o tym wie, jagiellonia chuja ssie. Cała Polska o tym śpiewa, Tinky Winky jest z Grajewa. Warmia! CO? TY KURWO! Do boju, do boju, do boju ŁKS! żółto-czerwone, to barwy są pierdolone.
    ŁKS (26 sierpnia 2012)
  • Ogólnie to się zajebiście niesie " Lech z Poznania , stara kurwa do jebania " " Trele morele , falubaz kurwy i cwele " " Kto nie skacze ten z policji hej , hej " A teraz takie które najbardziej mi się podoba " Jude Jude Jude FALUBAZ " Lub także przyśpiewka Śląska Wrocław " Dla nas ten klub , jest niczym Bóg , kochamy go , WKS Śląsk "
    Unia (26 stycznia 2012)
  • NIEBIESKA ERKA NA NIEBIE SIĘ MIENI TO JEST RUCHU CHORZÓW ZNAK JEJ KIBICE SĄ NIE ZWYCIĘŻENI BOI SIĘ ICH CAŁY ŚWIAT BOJĄ SIĘ ICH KIBICE ANGIELSCY *KLASK* *KLASK* BOJĄ SIĘ TEŻ HOLENDERSCY *KLASK* *KLASK* TO RUCH CHORZÓW, RUCH CHORZÓW, RUCH CHORZÓW TY NAJLEPSZYCH KIBICÓW W POLSCE MASZ
    JEBAĆ SOSNOWIECKIE ZAGŁĘBIE NA MILIARD PRO (19 października 2011)
  • GORNIK ZABRZE - GÓWNO W WIADZRE
    paniczpoznanskikrol (19 października 2011)
  • GDZIE ZAWISZA DUPĘ MYJE, TAM ŁKS WODĘ PIJE .
    19(P)20 POLONIA BYDGOSZCZ (18 października 2011)
  • CAŁA POLSKA O TYM SŁYSZY- TINKY WINKY JEST Z ZAWISZY ! Zawiszakiem może byc każdy jest takich wielu, bycie (P)olonistą wymaga CHARAKTERU. PYDA OD LISA TO JEST BYDGOSKI ZAWISZA ! BO GDZIE TA KURWA STADION MA TO JEST TA KURWA ZAWISZA ! NIE MA NA MAPIE, TORUNIA NIE MA NA MAPIE ! Z HUJA ŚMIETANA TO JEST TORUŃSKA ELANA ! Z DUPY WIBRATOR TO JEST TORUŃSKI APATOR ! TORUŃ TO JEST MIASTO BYCZE, CZTERY DOMY, DWIE ULICE . BYŁO ICH PIĘCIU, POTEM DWUNASTU I ZAŁOŻYLI KLUB PEDERASTÓW KLUB SIĘ ROZWIJAŁ, KLUB SIĘ ROZRASTAŁ KAŻDY Z TORUNIA TO PEDERASTA ! WOLĘ ZUPĘ CUKREM SŁODZIĆ NIŻ W TORUNIU SIĘ URODZIĆ ! ADOLF HITLER SS JEBAĆ ŁÓDZKI KS BIAŁA SZMATA PAS CZERWONY TO ŁKS PIERDOLONY KURWA STARA ZAJECHANA PRZEZ ZAWISZĘ ZAPINANA . Historia ta ! Tak długo trwa ! Jesteśmy z Tobą już od wielu lat ! Po życia kres ! Aż trwa ta więź ! ... Nic nie jest w stanie zniszczyć jej ! Stomil OLE! Stomil OLE! STOMIL OLE OLE OLE OLE! Tam gdzie tysiące jezior,pełno lasów,dzikich zwierzą,jest kraina wiecznej wiary Stomil Olsztyn klub nasz stary! hej,hej,nalejcie piwa hej,hej nalejcie piwa,hej,hej nalejcie piwa viva OKS ie!!! leoleoleole o miłości śpiewam swej ona dzisiaj dla nas gra hej ! (P)olonia, miłość ma ! w każdym sercu zawsze tkwi biel obłoku, czerwień krwi te kolory każdy zna hej ! (P)olonia , miłość ma ! Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię w moim sercu POLONIA to największa miłość ma! AVE BKS !
    19(P)20 POLONIA BYDGOSZCZ (18 października 2011)
  • chuj w dupe łodzi Tej kurwie nic nie zaszkodzi chuj w dupe łodzi Tej kurwie nic nie zaszkodzi A jak zaszkodzi To drugi chuj w dupe łodzi A jak zaszkodzi To drugi chuj w dupe łodzi jak nie pomoże Trzeciego chuja jej włoze jak nie pomoże Trzeciego chuja jej włoze To nie są żarty Tam zmiesci sie jeszcze czwarty To nie są żarty Tam zmiesci sie jeszcze czwarty
    kajzera (27 sierpnia 2011)
  • Zasłyszane na ulicy, na melodię "Pszczóki Maji" Wodeckiego: Tę kurwę którą tu widzicie zowią Wisłą Wisła z chuja mi wytrysła Wisła kurwa twoja mać czemu dupy nie chcesz dać
    ookie (1 kwietnia 2010)
  • nie ma i nie bę dzie!!! (klaskanie) nie ma i nie bę dzie!!! (klaskanie) itd.
    janusz jojko (30 marca 2009)
  • tak mi się przypomniało z ostatnich miszczostf świata. kibice w lublinie wymyślili taki oto łamaniec (powiedziałbym breakcore stadionowy) "Polska - jedziemy do domu" śpiewane w rytm i melodię "Polska - biało-czerwoni" kurwa stałem na balkonie i zasłuchiwałem się jak desperacko szukają miejsca w rytmie dla ostatniej sylaby. Absolutnie żałujcie że nie słyszeliście.
    hwdp (19 marca 2009)
  • Pozdrowienia śle Cyklon B Pozdrowienia śle Cyklon B Naszym wzoem jest Rudolf Hess!!! Zło!! Zło!! Agresja !!! JEbać murzyna Lechijka BIAŁA drużyna !!!!! Wisla z Krakowa to Lechii druga polowa!
    Lechia SS (18 marca 2009)
  • Pozdrowienia śle Cyklon B Pozdrowienia śle Cyklon B Naszym wzoem jest Rudolf Hess!!! Zło!! Zło!! Agresja !!! JEbać murzyna Lechijka BIAŁA drużyna !!!!! Wisla z Krakowa to Lechii druga polowa!
    Lechia SS (18 marca 2009)
  • Choc opowiem ci bajeczke, o dalekiej Ukrainie wyjebało Elektrownie , białystok nie żyje.. przyjechali ludzie z miasta, zobaczyli co się dzieje, jAGIELONIA rozjebana , Lechijka szaleje La,la lalalala , la la lalalala.... Zółto niebieske, to barwy czysto kurewskie Opole,Opole, Piękna Okolica, Gdyby nie ta Kurwa Odra , była by Stolica Bo ta Jedenastka , to złota druzynaaa.. Czy wygrywa, czy przegrywa, zawsze jest jedynaaa!!! Sląsk I Lechia dwa bratanki, i do Piłki i do szklanki Ja sie was Pytam!!! co to jest Polonia Bytom!!!! Tam Gdzie Lechia się odlewa, Barman , Arce Piwo wlewa Wisła z krakowa , to całej Polski Królowa Cała polska w cieniu sląska Boją sie nas kibice Angielscy Oj Oj , boją sie nas Fani Holenderscy oj oj Boji sie nas cały swiat, cały swiat I motor też , I Mazur też i Mazur Tez , przyjacielem lechijki jest!!!!!! Sląsk wisełka Lechia gdansk, 3 krolowie wielkich miast
    Lechista Pozdro Sląsk , Wisła, i reszta zgód ;) (15 marca 2009)
  • Choc opowiem ci bajeczke, o dalekiej Ukrainie wyjebało Elektrownie , białystok nie żyje.. przyjechali ludzie z miasta, zobaczyli co się dzieje, jAGIELONIA rozjebana , Lechijka szaleje La,la lalalala , la la lalalala.... Zółto niebieske, to barwy czysto kurewskie Opole,Opole, Piękna Okolica, Gdyby nie ta Kurwa Odra , była by Stolica Bo ta Jedenastka , to złota druzynaaa.. Czy wygrywa, czy przegrywa, zawsze jest jedynaaa!!! Sląsk I Lechia dwa bratanki, i do Piłki i do szklanki Ja sie was Pytam!!! co to jest Polonia Bytom!!!! Tam Gdzie Lechia się odlewa, Barman , Arce Piwo wlewa Wisła z krakowa , to całej Polski Królowa Cała polska w cieniu sląska Boją sie nas kibice Angielscy Oj Oj , boją sie nas Fani Holenderscy oj oj Boji sie nas cały swiat, cały swiat I motor też , I Mazur też i Mazur Tez , przyjacielem lechijki jest!!!!!! Sląsk wisełka Lechia gdansk, 3 krolowie wielkich miast
    Lechista Pozdro Sląsk , Wisła, i reszta zgód ;) (15 marca 2009)
  • Choc opowiem ci bajeczke, o dalekiej Ukrainie wyjebało Elektrownie , białystok nie żyje.. przyjechali ludzie z miasta, zobaczyli co się dzieje, jAGIELONIA rozjebana , Lechijka szaleje La,la lalalala , la la lalalala.... Zółto niebieske, to barwy czysto kurewskie Opole,Opole, Piękna Okolica, Gdyby nie ta Kurwa Odra , była by Stolica Bo ta Jedenastka , to złota druzynaaa.. Czy wygrywa, czy przegrywa, zawsze jest jedynaaa!!! Sląsk I Lechia dwa bratanki, i do Piłki i do szklanki Ja sie was Pytam!!! co to jest Polonia Bytom!!!! Tam Gdzie Lechia się odlewa, Barman , Arce Piwo wlewa Wisła z krakowa , to całej Polski Królowa Cała polska w cieniu sląska Boją sie nas kibice Angielscy Oj Oj , boją sie nas Fani Holenderscy oj oj Boji sie nas cały swiat, cały swiat I motor też , I Mazur też i Mazur Tez , przyjacielem lechijki jest!!!!!! Sląsk wisełka Lechia gdansk, 3 krolowie wielkich miast
    Lechista Pozdro Sląsk , Wisła, i reszta zgód ;) (15 marca 2009)
  • 'Bo to w Bochni przy Parkowej gdzie najlepsza wiara Jest ukochana jest drużyna co się BKS'em zwie ! Alleluja, Alleluja, Alleluja BKS !
    Moje ? (12 marca 2009)
  • Du jude-polnische-scheisse! RAUS vixen! Deutchland und Vatikan uber alles!
    Benedictus XVI (3 marca 2009)
  • –KOZINY 1000% ŁKS, 1/3/2009 12:58 ja pierdole.
    em c (1 marca 2009)
  • COS WYSTAJE ZZA KRZAKA! CO TO CO TO CO TO?! DICKSON CHOTO!!
    nbh (1 marca 2009)
  • Fuck off Chelsea FC You ain't got no history 5 european cups, 18 leagues That's we call history!
    <3 LFC (1 marca 2009)
  • zasłyszane jadąc autobusem z lechistami(Gdańsk): Jackson, Jackson, Jackson dziki, wypierdalaj do afryki, Jackson, Jackson kolorowy, chuj Ci w dupę do połowy. Ostatni wers mnie urzekł i nawet lekki niepokój wówczas mi towarzyszący nie przeszkodził mi się zaśmiać. To chyba o jakimś piłkarzu jest, nie wiem czy akurat tak sie nazywa.
    camp0s (1 marca 2009)
  • waszym domem auschwitz jest cala polska o tym wie dzisiaj zydow nadszedl kres jebac jebac rts cała polska o tym wie Rucha w dupę jebie się Żydzew to wioska wioska typowo żydowska Żydzew co? Ty kurwo Żydzew szmato co ty na to Żydzew Ruch pedałów dwóch Jebac Jebac Jebac RTS
    KOZINY 1000% ŁKS (1 marca 2009)
  • Dobra teksty mi sie wyczerpaly ;/Legia Lechowi liże pały ;>
    MOHz^ (25 lutego 2009)
  • Och! ten wierszyk jest wspaniały!Kibice Legii to pedały HEJ!HEJ!
    MOHz^ (25 lutego 2009)
  • I ci ze wsi i ci z miasta jebią Legie to rzecz jasna!;]
    MOHz^ (25 lutego 2009)
  • Dickson Choto je banany,Lech Poznań to są pany!!
    MOHz^ (25 lutego 2009)
  • Cała Polska dziś to śpiewa Legia Legia jest z Żydzewa!
    MOHz^ (25 lutego 2009)
  • Lech to szlachta! Lech to pany! Jebać Legie!Jebać pały!!!
    MOHz^ (25 lutego 2009)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)