INNE - FORUM

Anna Gacek Hit czy kit?

18 lutego 2005

Uwazacie ją za dobrą dziennikarke recenzentkę itp? Czy wyróżniający ją ciekawy styl jest większym walorem niż śmieszne poglądy na niektóre płyty?

Permanent
  • "przy swobodzie przekazywania myśli, inteligentnego dowcipu i lekkiego słowa pana manna" Lol wut? Mann to cienki bolek, lekki i dowcipny to on się może wydawać co najwyżej na tle innych redaktorów Trójki typu Nogaś etc.
    M (17 lipca 2013)
  • podczas jednej z audycji Mann zapytał Anny Gacek czym ona właściwie się kieruje - własnym gustem czy modą? zakładając, że to pytanie retoryczne to doskonałe podsumowanie Anny Gacek.
    indyjska_bajka (17 lipca 2013)
  • Zgadzam się z tym co napisałaś o poziomie Anny Gacek, nie zmienia to jednak faktu, że ma jakieś tam grono paru tysięcy fanów na fb, którzy razem z nią przeżywają uniesienia słuchając dziesiąty tydzień pod rząd Arctic Monkeys, KoL, czy Kasabian i myślą że stanowią nie wiadomo jaką alternatywę, a może nawet bohemę. Mi AG nawet już nie przeszkadza, po prostu jak ją słyszę wyłączam radio (choć uczciwie przyznam że słyszałem raz albo dwa fragmenty jej sobotnio/niedzielnej audycji) okraszonej peanami na cześć rockendrolowego stylu życia (cokolwiek autorka przez to rozumie) i zachwytem nad jej muzą - Kate Moss. btw, nie przesadzałbym jeśli chodzi o poziom dowcipu Wojciecha Manna - moim zdaniem facet skończył się już dobrych parę lat temu (co widać również w kolejnych próbach wskrzeszania trupa w nieudanych programach telewizyjnych o żenującym poziomie humoru), jak również coraz mniej błyskotliwych audycjach w Trójce, słuchanych przez wielu chyba już tylko z sentymentu - choć jak zwykle tu mogę się mylić.
    bankrupt on selling (17 lipca 2013)
  • witam, będąc nastolatką nie przywiązywałam wagi do autorów tekstów/recenzji/artykułów, czy raczej do jakości ich myśli i poglądów, ale może na dobre mi to wyszło, bo pewnie 10 lat więcej strawiłabym na nerwy związane z ludzką głupotą, brakiem inteligencji, wyczucia, stylu etc. Słucham ostatnio tandemu mann - gacek i nie chodzi już o to, jak bardzo może stracić inny człowiek przy swobodzie przekazywania myśli, inteligentnego dowcipu i lekkiego słowa pana manna inny mężczyzna, a co dopiero kobieta (!), ale to przechodzi wszelkie dostępne mojej wyobraźni oczekiwania. właściwie dopiero niedawno dowiedziałam się kim jest pani gacek i co siedzi w głowie tej dorosłej kobiety. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że charakterystyczna wada wymowy jest zupełnie nieatrakcyjna przy tak nieładnej barwie głosu, a to co wypływa z mózgu pani gacek przyrównałabym do przemyśleń bezmyślnych uniesień kilkunastolatki, która wchodzi do pewnej subkultury i nawet wbrew swoim upodobaniom siedzi w niej. Proszę państwa, ile lat ma ta kobieta skoro pracę w radio zaczęła w 2001 r. i nic imponującego nie zasiała ani nikt nie zapłodnił jej umysłu większą i rozleglejszą wiedzą? Może przeczytała w życiu za mało książek? pozdrawiam
    m. pompadour (16 lipca 2013)
  • Witam na forum Jestem za Panią Anną Gacek. Mnie się podoba to co robi.
    Artur (23 lipca 2012)
  • a ja ją przytulilem. serio
    kikifas (4 lipca 2012)
  • Just fapped to it.
    Hegemon (25 czerwca 2012)
  • – Naczytałem się, że na specjalne okazje są specjalne stroje. – Ale ta koszula ma historię. Ubrałam się w nią na wywiad z Arctic Monkeys i uznałam, że nie potrzebuję niczego pod spodem – w końcu to jest rock’n’roll. Jak widzisz, ona jest dość przejrzysta. Dziś założyłam coś pod spód z szacunku do ciebie.
    http://facet.onet.pl/MaleMEN/jasna-strona-rocknrolla,2,5147136,artykul.html (24 czerwca 2012)
  • – Naczytałem się, że na specjalne okazje są specjalne stroje. – Ale ta koszula ma historię. Ubrałam się w nią na wywiad z Arctic Monkeys i uznałam, że nie potrzebuję niczego pod spodem – w końcu to jest rock’n’roll. Jak widzisz, ona jest dość przejrzysta. Dziś założyłam coś pod spód z szacunku do ciebie.
    http://facet.onet.pl/MaleMEN/jasna-strona-rocknrolla,2,5147136,artykul.html (24 czerwca 2012)
  • – Naczytałem się, że na specjalne okazje są specjalne stroje. – Ale ta koszula ma historię. Ubrałam się w nią na wywiad z Arctic Monkeys i uznałam, że nie potrzebuję niczego pod spodem – w końcu to jest rock’n’roll. Jak widzisz, ona jest dość przejrzysta. Dziś założyłam coś pod spód z szacunku do ciebie.
    http://facet.onet.pl/MaleMEN/jasna-strona-rocknrolla,2,5147136,artykul.html (24 czerwca 2012)
  • nie ważne, cyc gut.
    Bartoszek. (23 czerwca 2012)
  • "Ja się załamałam. Wróciłam do domu. Wypiłam butelkę wódki, po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy pijąc solo. Obgadałam sprawę z przyjaciółmi. Przepłakałam całą noc. To nie krytyka mnie zabolała. W mojej pracy jeśli nie nauczysz się nie przejmować negatywnymi komentarzami o różnym stopniu racjonalności i okrucieństwa, lepiej szukaj nowego zawodu. Dobiła mnie myśl. Że być może robię radio dla ludzi, którzy nie uważają Doherty’ego za poetę i ostatniego romantyka rock’n'rolla. Dla których John Galliano nie tworzy sztuki. Którym nic nie mówią nazwiska Nick Knight, Lucian Freud, Marc Quinn czy Corinne Day. Wszystkie te nazwiska były obecne w tej audycji. Wszystkie zrównano do poziomu brukowca z pozycji tych, którzy wiedzą lepiej, bo od 30 lat słuchają Piotra Kaczkowskiego. Tak przecież argumentowali. Że to jest prawdziwa Trójka, którą ja zaśmiecam plotkami i bzdurnymi informacjami. Nie było to przyjemne. Uświadomiłam sobie, że jest jakaś przepaść kulturowa, która rodzi wręcz nienawiść. Nienawiść do bohaterki mojej audycji, ale i do mnie. A ja mówię do tych, którzy piszą mi że jestem powodem, przez który nie płacą abonamentu. Trudno myśleć o takich ludziach ciepło, nie jestem aż tak dobrym człowiekiem. Trudno do nich mówić. Musiałam zapytać samą siebie - jak robić radio, jak dzielić się swoimi płytami, doświadczeniami, myślami i swoim czasem z ludźmi, którzy mnie nie znoszą, nie akceptują i są do tego często tak nieprzyjemni? Jak być ponad to?" patrzcie do tego doprowadziliśmy, aż ludzie nie płacą abonamentu
    michał (23 czerwca 2012)
  • straszne. straszna. serio.
    mmm (20 czerwca 2012)
  • hit
    krol cygan (20 czerwca 2012)
  • dafuq did i just watch ?
    ... (20 czerwca 2012)
  • czy ten klip będzie fragmentem ekspozycji stałej w warszawskich barach mlecznych?
    krzesło (19 czerwca 2012)
  • http://vimeo.com/43397740 macie cycochy porcysie xD
    pause -> fap -> cry (19 czerwca 2012)
  • Hegemon <- lol. Chyba niska pozycja w rankingu znajomych, stąd ta pojebana irytacja. Z drugiej strony jestem za tym, żeby dać mu prawo głosu tak jak jestem za tym żeby nie kopać gacek. A hegemon jak tu posra swoją nienawiścią to może nie wyskoczy na ulice ze strzelbą, nie będzie strzelał do np. murzynów albo kotów. –1989, 11/1/2011 13:28 Następny łoś, co to wszystkich kocha, toleruje i przytula się do każdego zdzisia na rogu ulicy, a każde słowa krytyki traktuje jak: zboczenie/niską samoocenę/chorobę psychiczną/etc. Pewnie mi jeszcze wali z japy, co?! I tak zaspamowałem już chyba do reszty ten wątek...
    Hegemon (3 maja 2011)
  • Że niby o czym?
    paj (22 lutego 2011)
  • nawet całkiem całkiem ta rozkmina o tych słynnych "Złotych Kutasach"
    michał (22 lutego 2011)
  • A mnie się podoba Gackowa fascynacja kdatką z badbedy. W domu wypowiadając się na tematy dóżne, szukamy specjalnie słów z chadaktedystycznym 'd', by można było poudawać Anię. Mówię wam, dewelacja!
    lea1966 (22 lutego 2011)
  • hm. ona się utrzymuje z dziennikarskiej pensji w trójce? cholera, nieźle.
    dzieciak (23 stycznia 2011)
  • Nie rozumiem tekstu: "rock'n'roll definiuje jej życie". Powinno być: ładni chłopcy w modnych ciuchach i fryzurach trzymający gitarę dla ozdoby definiują jej życie. Kiepskie.
    paj (23 stycznia 2011)
  • nigdy jej jakoś nie dissowałem, ale od tego stylu pisania faktycznie można się zerzygać.
    mja (23 stycznia 2011)
  • http://ultrazurnal.pl/?p=1100
    ... (23 stycznia 2011)
  • jasne że tak. zapraszamy do biedronki
    kołdry and pierzyny (11 stycznia 2011)
  • o co chodzi? teraz można kogoś "mieć w wannie i pod kołdrami" ?
    zielony w temcie (11 stycznia 2011)
  • Hegemon <- lol. Chyba niska pozycja w rankingu znajomych, stąd ta pojebana irytacja. Z drugiej strony jestem za tym, żeby dać mu prawo głosu tak jak jestem za tym żeby nie kopać gacek. A hegemon jak tu posra swoją nienawiścią to może nie wyskoczy na ulice ze strzelbą, nie będzie strzelał do np. murzynów albo kotów.
    1989 (11 stycznia 2011)
  • sutek http://www.fotomody.pl/zdjecie/61413
    ale ale!!! (11 stycznia 2011)
  • http://www.fotomody.pl/zdjecie/61414
    mart (10 stycznia 2011)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)