INNE - FORUM

vixo, coś ciekawego czy kolejna pseudoalternatywa?

14 października 2005

pochodzą z mojego miasta, nagrali właśnie demo, wg. mnie dosyć ciekawe: http://gnr.stodola.net.pl/vixo_demo/ - tu są ich wszystkie kawałki...
www.vixo.prv.pl

berek_berek
  • akurat byłem za liverpoolem...
    szafi (23 maja 2007)
  • milan srilan
    w.k4s4 (23 maja 2007)
  • milan zdobył LM, kiedys jak bedzie ktos czytal o vixo?(wzielem pierwszy wątek z brzegu) to przypomni sobie ten piekny moment
    I belong to Jesus (23 maja 2007)
  • my mówiliśmy na to "szwarcenegerki" bo przyszedł schwarzenegger i powykrzywiał ;)
    pan miyagi (23 maja 2007)
  • na krzywym:) własnymi rękami wraz z kumplami wkopywałem te bramki!
    szafi (23 maja 2007)
  • a teatr? nie dałoby rady? bo w sumie nigdzie indziej faktycznie nie... (a tak w ogóle, to zdarzało się nam parę razy grać razem w piłkę. na bramkach o zakrzywionych okienkach - barwnych wspomnień czar)
    pan miyagi (23 maja 2007)
  • chiałbym zagrać w swoim mieście, ale zbytnio nie mamy gdzie...
    szafi (23 maja 2007)
  • bo sieradz to wiocha, lepiej do wielunia wpadnijcie :)
    ryba (23 maja 2007)
  • czemu kurde sieradz ciągle omijacie, szafi? hę? :P
    pan miyagi (23 maja 2007)
  • czerwcowe koncerty: 02.06.2007 - Warszawa, No Mercy (wraz z dav intergalactic) start 20.00 09.06.2007 - Wieruszów, Stadion 16.06.2007 - Zduńska Wola, Dni miasta 17.06.2007 - Łódź, Cape Horn
    elsalvador (23 maja 2007)
  • http://www.myspace.com/loveindustrylabelja proponuje posłuchać watching watchingi porcys chyba faktycznie coś przeoczył ekscytując się muchami...
    , (3 marca 2007)
  • Utworów póki co chyba zdobyć nie można, ale EPkę Fireworks można pobrać z www.vixo.prv.pl :)
    Dr. Oetker (3 marca 2007)
  • tzn koleżako, soorrrensen szwedzki:)
    poczety (3 marca 2007)
  • fakt kolego, zespół klasy światowej, po offsesji nie moge sie otrząsnać, brrrrrrrrrrrrrrrrrr, gdzie można te utwory zdobyć????halo, halo, porcys zaspał czy co?
    poczety (3 marca 2007)
  • Będę się streszczać, bo kiedy byłam w trakcie pisania tego posta, zamknęłam przypadkowo przeglądarkę i całość poszła w...Rozumiem, że Muchy to świetny zespół, że premiera Miasta Doznań to wydarzenie (zresztą sama niecierpliwie na nie czekałam i, co tu kryć, doznałam), ale pomijacie wiele innych zespołów wartych uwagi, a konkretnie mam na myśli Vixo.Wg. mnie offsesja wyszła im po prostu zajebiście, fajnie, że będą wracać do wywiadu itd. Szkoda, że często ich pomijacie, bo są naprawde fantastycznym bandem, mają potencjał etc. etc.Dziwie się, że nie poświęcacie im praktycznie w ogóle uwagi, która im się, bez dwóch zdań należy.
    Dr. Oetker (3 marca 2007)
  • hot news:wjazd do kaliskiej jutro free
    e l s a l v a d o r (8 listopada 2006)
  • no drogawo bo 15 zeta. to, że gramy z hedone to dzisiaj jakoś spontan wyszedł. zagramy w luce 9 grudnia, warto będzie przyjść bo gramy na schronisko dla zwierząt. pzdr.
    szafi (7 listopada 2006)
  • cholera, no. z hedone? a potem znowu będzie, że unikam vixo. za ile?
    Low (7 listopada 2006)
  • z ostatniej chwili: czwartek, 9 listopad 2006HEDONE + VIXO - ŁÓDŹ - klub "łódź kaliska" - start: 20:00
    e l s a l v a d o r (7 listopada 2006)
  • VIXO live:piątek, 17 listopad 2006r. godzina 20.00KRAKÓW - B-SIDE KLUBINDIE RIOT NIGHT !ZAPRASZAMY!
    e l s a l v a d o r (5 listopada 2006)
  • ja słyszałam o Rough Trade i Fiction.
    dystynktif dysk (6 października 2006)
  • podobno polydor zastukał
    xox (6 października 2006)
  • Chłopaki podobno prowadzą jakieś rozmowy z wytwórnią (czy nawet kilkoma). Aż niewiarygodne, że ktoś w tym kraju zainteresował się tą muzyką.
    R. (6 października 2006)
  • fantastyczny koncert! taneczny, landrynowy pop at its best
    puciata (22 września 2006)
  • zespoły takie jak vixo to zupłnie nowa jakość. na żywo zmiatają. byłem!
    kuba (22 września 2006)
  • panowie od interpola byli ?
    i c888 (22 września 2006)
  • Wróciłem właśnie z koncertu Vixo w łódzkim Stereo. Generalnie muza zajebista, tylko jak zwykle nagłośnienie zrobiło z tego jeden mega-hałas :/ No i jestem przerażony stopniem uniformizacji "emo-fanów". Unifikacja godna koncertu Vadera :D
    R. (21 września 2006)
  • wlasnie. jakis czas temu, gdy ktos pytal "are you Polish?", odpowiadalam "what, is it my rubbish accent?", ale tyle juz razy slyszalam od Wyspiarzy, ze moj akcent jest sexy lub "be proud of your accent!"... ze chocbym mieszkala tu cale zycie, zostane przy swoim akcencie
    /# (14 września 2006)
  • Kiedys lubilam bywac tu i czytac co piszecie, ale teraz widze ze tworzycie kolko wzajemnej adoracji i jestescie snobami. Osobiscie nie szaleje na punkcie zespolu, ale po pobycie w UK zauwazylam ze ludzie mowia tyloma dziwnymi akcentami, spiewaja rowniez a Wy sie czepiacie tego zespolu, podczas gdy na wyspach ludzie maja duzo po waszemu ''gorszy'' akcent i nikt na to uwagi nie zwraca, baa! nawet sie tym zachwycaja inni i sa z tego dumni ze jeden jezyk mozna uzywac brzmieniowo w rozne strony.To potwierdza tylko moja teze ze Polacy jako narod maja kompleksy straszne.
    EMI (14 września 2006)
  • zmiana terminu koncertu w wawie: z 17 na 19 października.
    sz. (13 września 2006)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)