INNE - FORUM

vixo, coś ciekawego czy kolejna pseudoalternatywa?

14 października 2005

pochodzą z mojego miasta, nagrali właśnie demo, wg. mnie dosyć ciekawe: http://gnr.stodola.net.pl/vixo_demo/ - tu są ich wszystkie kawałki...
www.vixo.prv.pl

berek_berek
  • nakładem love industry właśnie ukazuje się kolejne EP Vixo Love is God's money EP całości można posłuchać tutaj www.myspace.com/vixoband
    eee.... (15 maja 2008)
  • szacunek za podjęcie kurwa walki !
    chujek (10 grudnia 2007)
  • ja, dlatego odszedłem z tego zespolu.
    szafi (10 grudnia 2007)
  • Ktoś oprócz mnie czuje głęboki niesmak przy słuchaniu Vixo?
    koniu (9 grudnia 2007)
  • Vixo i Reverox spalą głośniki w najbliższy czwartek w Jadłodajnii Filozoficznej, ul Dobra 33, Waraszawa, wjazd 8 zl, after V/A Team, godz 21. wszystko? wszystko. zapraszamy!
    szafi (26 listopada 2007)
  • "Z przyczyn od nas niezaleznych nasz debiutancki album nie ukaze sie jesienia. Wszystkich czekajacych przepraszamy i radzimy uzbroic sie w jeszcze troche cierpliwosci, poniewaz ta plyta predzej czy pozniej stanie sie faktem, dolozymy wszelkich staran aby wiosna byla najpozniejszym terminem. Juz w ten weekend planujemy zaczac regularne proby, pisac nowe piosenki, postaramy sie tez jak najwiecej grac na zywo, pierwsze terminy wkrotce."
    a mialo byc tak pieknie... (4 października 2007)
  • trzeba szukać w dużych miastach, najlepiej w Empikach bądź Media...i najlepiej w dniu premiery czyli 3 sierpnia...
    elsalvador (13 lipca 2007)
  • do których sklepów??
    ryba (13 lipca 2007)
  • SPROSTOWANIE: Nasz utwór RUN AWAY WITH ME, nagrany specjalnie dla Trójki Polskiego Radia w wersji nieco innej niż zwykle wykonujemy, pojawi się na EPce "SHOES & MICROPHONES" promującą nową odsłone serii "Piotr Stelmach prezentuje - OFFENSYWA 2", której premiera 17 sierpnia 2007. Cena to 16zł. EPka trafi do sklepów 3 sierpnia Uwaga! EPka ukaże sie w limitowanej serii tylko 333 egzemplarzy. Track lista EPki promujacej OFFENSYWE 2: 1.NERWOWE WAKACJE 2.SUROWA KARA ZA GRZECHY 3.RENTON 4.VIXO 5.PSYCHOCUKIER 6.OUT OF TUNE 7.JACEK LACHOWICZ 8.PUSTKI Gorąco polecamy!!
    elsalvador (13 lipca 2007)
  • Utwór RUN AWAY WITH ME, nagrany specjalnie dla Trójki Polskiego Radia w wersji nieco innej niż zwykle wykonujemy, pojawi się jako bonus track na nowej odsłonie serii "Piotr Stelmach prezentuje - OFFENSYWA 2", której premiera 17 sierpnia 2007. Cena to 16zł. 3 sierpnia do sklepów trafi EPka promująca płytę, zatytułowana "SHOES & MICROPHONES" na której także usłyszycie "Run away with me". Uwaga! EPka ukaże sie w limitowanej serii 333 egzemplarzy. Track lista (wg okładki) EPki promujacej OFFENSYWE 2: 1.NERWOWE WAKACJE 2.SUROWA KARA ZA GRZECHY 3.RENTON 4.VIXO 5.PSYCHOCUKIER 6.OUT OF TUNE 7.JACEK LACHOWICZ 8.PUSTKI Gorąco polecamy!!
    elsalvador (13 lipca 2007)
  • a te króliki... :/ no i tak dobrze,że Sandaless, czy jak im tam, nie wygrali bo inaczej lunał bym na nich sikiem prostym.
    bolek (18 czerwca 2007)
  • Farel smarel
    glutek (18 czerwca 2007)
  • no nie wygrali ale Farel spoko jest.
    bolek (18 czerwca 2007)
  • Low ma zwolnienie lekarskie
    dr Paichiwo (18 czerwca 2007)
  • interesuje mnie tylko gdzie był dzis Low, bo nie na koncercie czy Low wie ile stracil?
    magdak (18 czerwca 2007)
  • dziwnym jest, że nie ma blokady głosowania, bo według regulaminu do wczoraj było można...skoro dziś jeszcze można no to trzeba jeszcze dziś:)
    olo (14 czerwca 2007)
  • ej weeeź... zgroza to to, że ludziom się podoba...:/
    bolek (14 czerwca 2007)
  • nie no - nie mogę - doznaje tego nefre na maxa... wogóle co za genialne połączenie - egipt + rege + polski wątek katolicki. teksty o zakłamanych ludziach, barierach i szukaniu sensu w życiu. rapowanie z góry budynku i teledysk o iściu po ulicy. reklama da grasso w tle i odniesienia do rzeczywistych lokacji, oraz inspiracji (bob marley). niby wszystko oczywiste i już było, ale połączenie jest tak miażdżace, że nie mogę się oderwać. zacytuję (anonimowo) jedną osobę: "a z tym nefre to mi normalnie brakuje aparatu pojęciowego .. myślałem że są jakieś granice downa"
    mateusz w (14 czerwca 2007)
  • fatalny bass wpuszczony do neta to brzmi jak tytuł kinowej wersji przygód baltazara gąbki
    ?? (14 czerwca 2007)
  • tak dla zainteresowanych - jak macie kilka przeglądarek - np. internet explorer i operę, albo firefoxa, to można oddać po jednym głosie z każdej z nich. albo jak macie zmienne ip to można się wylogować i jeszcze raz zalogować, żeby oddać dodatkowe głosy. powodzenia.
    mateusz w (13 czerwca 2007)
  • no chęć zagrania na openerze jest spora, w żadnym innym wypadku byśmy tego do neta nie wpuszczali. bas brzmi fatalnie, ale wydaje mi się, że kawałek ma klimat.
    szafi (13 czerwca 2007)
  • a ten, jak mu tam, white rabbit trip? miodzio :D
    bolek (13 czerwca 2007)
  • ten klip, hehe ;> nie wiedziałem, ze go jeszcze kiedyś zobacze. (gdyby ktoś nie wiedział - narkotyzujące się i robiące z siebie debili osoby w tym klipie to między innymi członkowie najgorszego zespołu świata - violence on tv) szkoda tylko, że audio zerowej jakości i wszystko szeleści, perkusja zlewa się w łomot, a bas zagłusza inne instrumenty. ale to chyba niezależnie od was tak skonwertowało?
    Low (13 czerwca 2007)
  • Nie no. Numer L.Stadt jest tak nudny, że ja doznaję z nudów. Ale klip zajebisty. Vixo też rady nie daje. Klasyfikuje się raczej pod zdanie o ogonach, konwencjach i apogeach z poprzedniego posta.
    Kaźmisz (13 czerwca 2007)
  • większość to standard świadomości pojęciowej słowa "rock" w Polsce. ej, zastanawia mnie nawet nie to, że polskie zespoły starają się najcześciej dotknąć chociaż ogona pewnych sprawdzonych za granicą konwencji, tylko to, że robiąc to już dobre kilka lat po apogeum danej fali wychodzi im to niesamowicie nieudolnie... no ale są perełki - Nefre, czy rasta-egipto... ;) albo idiotyczny teledysk Anu ... do połowy był po prostu kiepski, ale dobił mnie ten adres strony domowej, który buńczucznie pojawia się z dupy.. ;) z resztą prowincjonalności dodaje jeszcze tytuł - All because U... nie jestem bogiem angielskiego, ale mam wrazenie, że nie gramatycznie to (all because of U (sb/sth) ).... a na serio to jeszcze L.Stadt daje radę (niezły clip_) w każdym razie masa zespołów jest skazana na mogiłę już za swoją nazwę i pierwszy publiczny apirans... Nazwij się "sorbet" i nazwij swoją piosenkę "angel" .. no spoko. ma być, że to wrażliwa, melancholijna artystka, wogóle pięknie i dużo rozmyślan o miłości.. hmm.... albo UnDeRdGs.. hehe.. motyw z jedną literą większą drugą mniejszą :D magia :D:D no dobra.. aż mi się nie chce jechać.. zagłosowałem na vixo i l.stadt
    mateusz w (13 czerwca 2007)
  • a jak oceniacie innych kandydatow? troche żenada...
    artek (13 czerwca 2007)
  • piosenka całkiem fajna, oby wygrali bo chce na żywca posłuchać
    olo (13 czerwca 2007)
  • no, o nazwę się czepia sporo osób, a miała być tylko metajęzykowym hołdem dla nicka cave'a, tak czy siak nam się podoba, zresztą mam nadzieję, że po wydaniu debiutanckiej płyty bedzie konotować już zupełnie nową jakość...
    szafi (12 czerwca 2007)
  • teledysk właściwie do dupy - nie lubię jak jest urywek z koncertu tak jakby grali to co słychać a grają coś innego - takie wrażenie oderwania wizji z fonią czuje. no ale nie ważne. miło zaskoczyłem się po przesłuchaniu tego kawałka. nie jest to ani świeże, ani nie jest rewelacyjne, ale ma taki swój charakter, który wzbudza dużo pozytywnych uczuć. co do nazwy to się zgadzam - najgorsza kombinacja tych liter. przyznam się, że strasznie długo odstraszała mnie od poznania tego zespołu.
    mateusz w (12 czerwca 2007)
  • Tylko dziś i jutro można głosować na specjalnie przygotowany clip VIXO do offsesyjnej wersji IF U WANT. Jeżeli ten clip wygra to VIXO gra na Open'er Festival. Jeżeli podoba się to zagłosujcie. Jeżeli nie, to przynajmniej obejrzyjcie:) http://teledyski.onet.pl/10173,2390913,teledyski.html pozdro!
    elsalvador (12 czerwca 2007)
BIEŻĄCE
Porcys's Guide to Polish YouTube: 150 najśmieszniejszych plików internetowych
Ekstrakt #2 (kwiecień-grudzień 2022)